• Телефон: (050) 23-57-902
  • Павлоград, вул. Центральна, 63, салон Еліт

Догляд за обличчям

Догляд за обличчям. Павлоград

Косметолог Марина Соболь запрошує мешканців Павлограду, Тернівки, Першотравенська на процедуру з догляду за обличчям. Використовується професійна косметика іспанського бренду Skeyndor.

Показання:

  • фотостаріння;
  • висипи на шкірі;
  • сухість шкіри;
  • пігментація;
  • зморшки.

Відповідно до віку клієнта, типу шкіри косметолог підбирає потрібну програму. Skeyndor пропонує окрему лінійку косметологічних засобів для використання у салоні краси та для використання в домашніх умовах.

Skeyndor Power C+

Програма для освітлення та насичення шкіри обличчя вітаміном С. Засіб рекомендовано для клієнтів 25+ з тьмяною шкірою та ознаками фотостаріння. Курс складається з 6 процедур, які проводять 1 раз на тиждень.

Skeyndor Power Oxygen

Програма для захисту шкіри від негативного впливу навколишнього середовища та насичення шкіри киснем. Підходить для вирішення проблем зневодненої, втомленої, тьмяної шкіри з недостатньою оксигенацією.

Рекомендовано для віку 20+. Курс складається з 6 процедур.

Skeyndor Dermapeel

Антивіковий пілінг для усунення середніх зморшків та звуження пор. Засіб рекомендовано для лікування щільної вікової шкіри, пігментних плям, рубців, розширених пор, ознак фотостаріння. Проводиться 4-6 процедур з регулярністю 1 процедура в 15 днів. За необхідності курс повторюється через 3-4 місяці.

Skeyndor Corrective

Програма призначена для усунення зморшок. Можна використовувати замість ботулінотерапії та філерів, якщо є протипоказання. Додатково Скейндор Corrective застосовують для закріплення ефекту після проведення ботулінотерапії.

Рекомендовано клієнтам віком від 35 років. Щоб отримати результат знадобиться 4 процедури.

Skeyndor Eternal

Професійна програма догляду на основі рослинних стовбурових клітин, яка відновлює регенерацію клітин шкіри та має виражений ефект омолодження. Показання: шкіра з ознаками старіння, втрата тонусу, глибокі зморшки.

Косметолог проводить 2 процедури 2 рази на тиждень. Загальний курс 2 тижні.

Ціна на догляди Skeyndor в Павлограді

Догляд Час (хв) Ціна (грн)
Skeyndor Vitamin C 90 1100
Skeyndor Oxygen 90 1100
Skeyndor Dermapeel 90 1100
Skeyndor Corrective 90 2000
Skeyndor Eternal 90 1500

Протипоказання:

  • Індивідуальна чутливість до компонентів засобу.
  • Порізи, рани на шкірі.
  • Захворювання шкіри: герпес, псоріаз.

Не використовуйте засоби догляду за шкірою попередньо не проконсультувавшись з косметологом. В косметологічному кабінеті Марини Соболь спеціаліст підбирає процедуру та проводить її відповідно до протоколу. Обов'язково клієнту дають рекомендації з догляду та захисту шкіри в домашніх умовах.