• Телефон: (050) 23-57-902
  • Павлоград, вул. Центральна, 63, салон Еліт

Прокол вух

Прокол вух в Павлограді

В Павлограді проколоти вуха можна в салоні краси Еліт. Прокол виконується одноразовою стерильною системою.

Зазвичай до нас звертаються батьки, які хочуть проколоти вушка дитині, причому не тільки дівчинці, а і хлопчику. Також є дорослі, котрим потрібен повторний прокол вух, наприклад, внаслідок того, що шкіра розтягнулась, - розповідає косметолог Марина Соболь.

Чим роблять прокол вух

Раніше вуха проколювали голкою або пістолетом, зараз використовують спеціальні системи. На відміну від пістолета, система не прострілює, а проколює мочку вуха. Тканини не розриваються, а розсуваються, тому практично немає болю. Система безшумна і не лякає дітей.

Сережки S Plus виготовлені з медичної сталі та вкриті 24 каратним золотим напиленням. Сережки прикрашені кристалами Swarovski.

В каталозі великий вибір сережок, які відрізняються по розміру, дизайну, кольору. Батьки можуть обрати сережки, які підійдуть для будь-якого віку дитини, від 6 місяців та старше.

Як проводиться процедура:

  1. Розмітка місця проколу.
  2. Виконується прокол.

Процедура не вимагає тривалої підготовки, проколоти вуха можна за 1 хвилину. Завдяки тому, що спеціаліст бачить голку, прокол можна зробити в точно наміченому місці.

Скільки коштує прокол вух в Павлограді

Процедура Ціна (грн)
Прокол вух системою 500

Рекомендації з догляду після проколу вух

В домашніх умовах необхідно впродовж 7 днів оброблювати місце проколу Хлоргексидином. Сережку провертають, щоб сформувався канал. Через 2 тижні можна міняти сережки на свої.