• Телефон: (050) 23-57-902
 • Павлоград, вул. Центральна, 63, салон Еліт

PRP-терапія

RegenACR

PRP-терапія для обличчя та волосся

PRP-терапія - це процедура в косметології, яка застосовується для омолодження та ліфтингу шкіри. З власної крові пацієнта готується аутоплазма, яка пізніше вводиться у проблемні зони.

В косметологічному кабінеті Марини Соболь використовується швейцарська технологія RegenACR від компанії Regenlab. RegenACR - це набір вакуумних одноразових пробірок для забору крові пацієнта та приготування аутоплазми.

Косметолог Марина Соболь пройшла тренінг від компанії RegenLab із застосування RegenACR методики.

Як працює плазмоліфтинг?

Пробірки з кров'ю пацієнта кладуть у центрифугу та впродовж 3-5 хвилин готується аутоплазма і аутогель. При цьому зберігається понад 90% активних тромбоцитів, які безпосередньо беруть участь у процесах регенерації шкіри.

В результаті ін'єкцій PRP запускається каскад реакцій біостимуляції з синтезом колагену та клітинного відновлення тканин, які призводять до реального омолодження шкіри і дають тривалий косметичний ефект, що відрізняється від результатів ін'єкцій препаратів, наприклад гіалуронової кислоти.

Показання до проведення PRP-терапії

 • дрібні, середні, глибокі зморшки;
 • реабілітація шкіри після лазерних, радіохвильових процедур, хімічних та механічних пілінгів;
 • лікування стрий (розтяжок на животі, стегнах, молочних залозах);
 • пігментація;
 • лікування акне та постакне.

Ефективно застосовувати плазмотерапію при випадінні волосся на голові. Після курсу процедур покращується структура волосу та його інтенсивність росту. PRP терапію можна чергувати з мезотерапією, це покращує живлення волосяних фолікулів.

У залежності від проблеми для кожного клієнта складається індивідуальний протокол та графік процедур.

PRP-терапія при лікуванні акне та постакне

Застосування технології Regen ACR дає дивовижно тривалі результати при лікуванні багатьох дерматологічних захворювань, дозволяє лікувати важкі форми акне та постакне.

Для лікування вугрів та стану постакне спеціалісти радять використовувати багату на тромбоцити плазму. В такій плазмі активовані тромбоцити секретують комплекс факторів росту.

Доведено, що PRP-терапія має бактеріостатичну дію на метицилін-резистентні штами Staphylococcus aureus та Staphylococcus epidermidis за рахунок укріплення захисних механізмів шкіри.

Ефект від плазмотерапії

Головна перевага плазмотерапії - це миттєвий результат, який зберігається на довгий термін. Заповнення зморшків аутогелем допомагає скорегувати їх глибину, також це дозволяє позбутись рубців. Пізніше в результаті синтезу колагену шкіра стає пружною та підтягнутою.

Протипоказання до PRP-терапії

 • критична тромбоцитопенія (рівень тромбоцитів менше ніж 100 тис./мкл, рівень гемоглобіну менше ніж 100 г/л);
 • гемодинамічна нестабільність;
 • антикоагулянтна та антиагрегантна терапія;
 • онкологічні захворювання (особливо пухлини кісткової системи та крові, а також пухлини голови та шиї);
 • хронічна декомпенсована патологія печінки.

Косметологічний кабінет Марини Соболь працює у м. Павлоград. Записатися на процедуру можна за телефоном: (050) 235-79-02