• Телефон: (050) 23-57-902
  • Павлоград, вул. Центральна, 63, салон Еліт

Масаж тіла

Массаж спины в массажном салоне

Масаж тіла в Павлограді.

Масаж в Павлограді спини, рук, ніг, шийно-комірцевої зони або всього тіла можна зробити в салоні Еліт. Лікувальний масаж проводять для профілактики або лікування захворювань, відновлення після травм.

Масаж допомагає вирішити багато проблем, тому є кілька видів процедури.

Ціни на масаж в Павлограді

Масаж Час (хв) Ціна (грн)
Класичний масаж спини 40 400
Спа-релакс масаж спини 40 400
Антицелюлітний масаж 45 550
Лімфодренажний масаж 45 550
Загальний масаж 90 950
Масаж рук 30 200

Записатись на масаж

Види масажу:

Класичний масаж спини

Класичний масаж спини роблять при втомі, болях в спині і попереку. Він показаний при остеохондрозі, радикуліті, сколіозі, при захворюваннях опорно-рухового апарату, хворобах органів дихання, після травм, інсульту.

Майстер спеціальними рухами опрацьовує м'язи спини, в результаті чого поліпшується кровообіг, знімається напруга м'язів, набряклість. Процедура триває 40 хвилин.

Спа-релакс масаж спини

SPA-релакс - це розслабляючий масаж спини. Він буде корисний при хронічній втомі, занепаді сил, після напруженого робочого дня. Розслабляючий масаж допомагає зняти стрес, поліпшити фізичний і емоційний стан. Масаж позитивно впливає на психосоматичні захворювання, завдяки процедурі можна поліпшити сон, позбавитись від тривожності, нормалізувати тиск.

Загальний масаж

При загальному масажі фахівець опрацьовує м'язи всіх частин тіла: спини, рук, ніг, голови, шийно-комірцевої зони. Загальний масаж допомагає позбутися від перевтоми, депресії, болю в м'язах, головного болю, нормалізує роботу внутрішніх органів. Тривалість сеансу 1,5 години. Курс складається з 10-15 відвідувань.

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж застосовується для лікування целюліту і підтяжки шкіри. Масажист опрацьовує підшкірну клітковину, завдяки цьому зменшується кількість жирових клітин, а шкіра стає більш пружною. Антицелюлітний масаж покращує роботу лімфатичної та кровоносної систем, виводить шлаки і токсини, тому його призначають для схуднення.

Масажист працює з проблемними зонами, що дозволяє відкоригувати фігуру. Також в салоні Еліт можна позбутися целюліту і підтягнути шкіру за допомогою ультразвукової кавітації.

Лімфодренажний масаж

Лімфодренажний масаж допомагає позбутися від застою лімфи в організмі, покращує кровообіг, виводить токсини, позбавляє від набряклості. Після курсу процедур налагоджується робота лімфатичної системи, прискорюється обмін речовин, що сприяє зниженню ваги, поліпшенню стану шкіри, роботи інших органів і систем. Лімфодренажний масаж незамінний для тих, хто багато працює сидячи або стоячи.

Лімфодренуючий ефект також дають пресотерапія, вакуумно-роликовий масаж. Апаратні процедури застосовують в кабінеті косметолога, коли є протипоказання до проведення ручного масажу.

Протипоказання:

  • онкологічні захворювання;
  • захворювання крові, нирок;
  • атеросклероз, тромбоз, тромбофлебіт судин кінцівок;
  • рани, опіки на шкірі;
  • інфекційні захворювання на шкірі;
  • варикозне розширення вен.