• Телефон: (050) 23-57-902
 • Павлоград, вул. Центральна, 63, салон Еліт

Воскова депіляція

Воскова депіляція в Павлограді

Депіляція - це тимчасове видалення небажаного волосся. Найпопулярніші засоби депіляції - це віск та шугаринг. Депіляцію роблять жінки та чоловіки, волосся видаляють на обличчі, в зоні бікіні, на ногах, руках, спині тощо.

В Павлограді зробити воскову депіляцію або шугаринг можна в косметологічному кабінеті Марини Соболь.

Показання:

 • небажане волосся;
 • щетина, жорстке, пушкове, світле волосся;
 • протипоказання до інших видів епіляції, наприклад, лазерної.

Воскову депіляцію можна робити в будь-якому віці. До нас часто звертаються 10-12 річні дівчата, котрі бажають видалити вусики над верхньою губою, - розповідає косметолог Марина Соболь.

Для вагітних є обмеження до воскової депіляції та шугарингу, в залежності від строку вагітності. В такому випадку краще спитати у свого гінеколога чи можна робити депіляцію.

Як роблять депіляцію в салоні Еліт

 1. Обробка лосьйоном зони депіляції.
 2. Нанесення медичного тальку.
 3. Нанесення теплого воску.
 4. Видалення воску різким рухом.

Віск для депіляції буває різний: в гранулах, в картриджі, смужки. В косметологічному кабінеті Марини Соболь використовують віск від компанії Starline. Для депіляції великих зон краще застосовувати фітосмолу в касетах.

Після процедури спеціаліст рекомендує засоби для зволоження шкіри та сповільнення росту волосся. Їх клієнт використовує в домашніх умовах.

Який результат буде після депіляції воском

Воскова депіляція не дає результат назавжди, як лазерна епіляція. Та все ж таки після депіляції значно зменшується кількість волосся. Щетина перетворюється на м'який світлий пушок, котрий практично непомітний. Воском можна видалити будь-яке волосся, навіть сиве, тонке та світле.

Ефект від депіляції зберігається впродовж 1,5-2 місяців, а якщо процедуру робити регулярно, тоді результат залишиться на довший строк.

Скільки коштує депіляція воском в Павлограді

Воскова депіляція Час (хв) Ціна (грн)
Обличчя повністю 20 500
Пахви 20 200
Руки повністю 25 300
Руки до ліктя 20 150
Ноги повністю 40 450
Гомілки+коліна 20 250
Стегна 20 300
Пляжне бікіні 20 300
Глибоке бікіні 40 450
Спина 20 600
Живіт 20 300

Чи боляче робити воскову депіляцію

Все залежить від больового порогу у клієнта і від того чи правильно робить процедуру майстер. Відгуки різні, для одних депіляція глибокого бікіні болючіша, ніж депіляція ніг, а для інших навпаки. Багато клієнтів відмічають, що відчували більший біль при першій процедурі, ніж при наступних.

Що потрібно знати про воскову депіляцію

Депіляцію воском можна виконувати як в салоні краси, так і вдома, проте в останньому випадку існує ризик пошкодити тканини або занести інфекцію. Тому краще не робити депіляцію самостійно, а звернутись до спеціалістів. До салонів краси також є вимоги: кабінет повинен бути чистим, процедура проводиться одноразовими інструментами, не можна використовувати віск повторно.

Депіляцію варто робити заздалегідь, краще в осінньо-зимовий період, щоб вже літом був результат.

Протипоказання:

 • рани на шкірі;
 • псоріаз, екзема, герпес;
 • алергія на деякі компоненти.