• Телефон: (050) 23-57-902
  • Павлоград, вул. Центральна, 63, салон Еліт
Anagain Nu Yotsuba

AnaGain - відновлюючий комплекс для волосся та нігтів

Відновлює життєвий цикл росту волосся, шляхом скорочення "стадії спокою", яка є причиною випадіння волосся, а також сприяє росту волосся в "активній стадії". Відновлює порушений цикл росту волосся, не порушуючи гормональний баланс.

  • Усуває причину випадіння волосся регулюючи стадії росту волосся
  • Міцне та пружне волосся. Містить амінокислоти, необхідні для здорового волосся
  • Здоров'я шкіри та нігтів. Завдяки дії комплексу біотину, амінокислот та вітамінів

Склад:

AnaGain Nu 33,33 мг, кератин 33,33 мг, цистин, 80 мг. метіонін 33,33 мг, екстракт насіння камелії 8,ЗЗ мг, біоперин 1,67, сезамін 0,48 мг, цинкові дріжджі 33,33 мг, вітамін В1 1,00 мг, вітамін В2 1,10 мг. пантотенат кальцію, вітамін В6 3,60 мг, біотин 3,33 мг, вітамін В12 2,40 мг, вітамін Е 4,00 мг, кристалічна целюлоза, стеарат кальцію.

Енергетична цінність:

Енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості - 1 капс: 4,83 ккал.

Спосіб застосування:

З капсули на день після їжі впродовж дня.

Унікальність продукту

AnaGain Nu містить кератин та комплекс амінокислот (цистеїн-метіонін). Для міцності волосся та нігтів. Вітаміни і мінерали для прискорення синтезу.

Біотин необхідний для відновлення структури нігтів, запобігання їхньої ламкості. Біотин сприяє усуненню себореї шкіри голови і передчасного виникнення сивого волосся, випадіння та ламкості волосся.

Екстракти рослин потрібні для збільшення швидкості засвоєння та покращення стану волосся, шкіри та нігтів.

Основні інгредієнти

AnaGain, впливаючи на 2 фактори росту (KGF, Noggin), стимулює ріст волосся. Активізація стадії росту відбувається після надсилання відповідної команди у волосяний сосочок під час стадії відпочинку. Особливість в тому, що активізація росту волосся відбувається і в чоловіків і в жінок.

Кількість KGF збільшується навіть при пероральному прийомі. Тому цей продукт був запущений в якості функціональної харчової добавки. Добова доза прийому 100 мг.

Фактори росту:

KGF - стимулює ріст та бере участь у проліферації кератиноцитів у позаклітинному матриксі і продовженні терміну життя на ранній стадії росту волосся (анаген).

Noggin - скорочує стадію спокою.

Кератин в комплексі з амінокислотами - цистеїн та метіонін

Кератин один з найбільш важливих матеріалів для росту здорових нігтів та волосся. На 70-90% волосся та нігті - це “кератин". Для його формування необхідні дві сірчані амінокислоти - цистеїн і метіонін. Спеціальна комбінація амінокислот, які входять до складу препарату, та інших компонентів стимулює ріст здорового волосся та нігтів та покращення їх якості.

Екстракт насіння камелії (отримано патент)

Один з найпотужніших матеріалів для росту "живого" волосся. Екстракт отримують з насіння камелії та був запатентований, як засіб для відновлення волосся. Патент N05597828.

Чорне кунжутне насіння

Чорний кунжут містить велику кількість білків та незамінних амінокислот, що позитивно впливають на процеси росту та регенерації організму. Дослідженнями доведено, що антиоксидантні властивості насіння чорного кунжуту покращують стан шкіри голови.

Екстракт чорного перцю

Покращує засвоєння амінокислот і вітамінів.

Відгуки (3)

    Схожі товари