• Телефон: (050) 23-57-902
 • Павлоград, вул. Центральна, 63, салон Еліт
nmn-yotsyba

Антивікова добавка NMN від Yotsuba Japan

Препарат, що змінює життя та активує ген довголіття, уповільнює старіння та відновлює пошкоджену ДНК клітин!

Показання до застосування:

 • Комплексна anti age терапія.
 • Уповільнення і профілактика старіння, усунення ознак старіння.
 • Зменшення запальних захворювань.
 • Стимуляція природного захисту організму від токсинів навколишнього середовища.
 • Запобігання пошкодженню ДНК. 
 • Збільшення чутливості до інсуліну. 
 • Нормалізація обміну речовин і зниження ваги.
 • Покращення роботи опорно - рухового апарату.
 • Сповільнення менопаузи.
 • Для посилення енергетичного обміну.
 • Для покращення здоров’я, роботи мозку та серцево-судинної системи.
 • Для зменшення проявів когнітивних порушень і хвороби Альцгеймера.

Склад:

Нікотиномід мононуклеотид NMN 50 мг, Тран сресвератрол  5 мг, Нуклеїнова кислота і поліамін 150 мг, Peucedanum Japonicum 25 мг, Екстракт сакури 25 мг, Екстракт чорного перцю (BioPerine®) 2,5 мг

Спосіб застосування:

Дорослим приймати 1 саше (2 капсули) ввечері після їжі, запиваючи водою.

Препарат, що змінює життя та активує ген довголіття

Працює над трьома основними причинами старіння!

 • Зменшенням активності гена довголіття.
 • Окисленням клітин і тканин.
 • Скороченням теломерів і старінням клітин.

Препарат пригальмовує процес вкорочення теломерів, одночасно захищаючи їх та усуваючи пошкодження, які виникають.

Вчені давно зрозуміли, що тривалість життя залежить від того, наскільки добре продовжують працювати ДНК - репаруючі системи. Розроблені специфічні сполуки (молекули), здатні активувати синтез власних сіртуїнів або ж стимулювати діяльність білків - "ремонтників".

Теломери вважаються показником старіння. Вони "утримують" генетичну інформацію і захищають клітину від старіння. 
Препарат стимулює вироблення NAD +, який активує ген довголіття сиртуїн.

Сиртуїни називають «білками молодості» або «протеїнами довголіття». Вони регулюють процеси старіння, транскрипції, апоптозу (запрограмованої загибелі клітин) і опірності стресу, а також відповідають за тривалість життя. Перешкоджають клітинній старості та загибелі, відновлюють захист клітини від ушкоджень і продовжують життєвий цикл.
Сиртуїни активно захищають «мітохондрії» і «теломери».

Препарат активує внутрішньоклітинні мітохондрії та захищає організм від різних захворювань, виконуючи очищуючу дію, відому як Аутофагія –  механізм, за яким клітини «розкладають власні білки». Аутофагія захищає організм від різних захворювань, розкладаючи й очищаючи денатуровані білки в клітинах, дефектних мітохондріях і патогенних бактерій, що проникли в клітини.

Активні інгредієнти:

NMN активує ген сиртуїн. Препарат пригальмовує процес вкорочення теломерів, одночасно захищаючи їх та усуваючи пошкодження, які виникають.

Трансресвератрол - потужний антиоксидант і активний борець з вільними радикалами, які утворюються в результаті окисного стресу. Серед усіх антиоксидантів тільки ресвератрол отримав почесне звання "молекули молодості" адже має унікальний ефект - стимулює реакції між "NAD+", NMN і геном сиртуїн. Має відмінну сумісність з NMN.

Поліамін - відповідає за підтримання стабільності клітин, зменшується, функція клітин погіршується, що проявляється в різних порушеннях функцій.

Нуклеїнові кислоти відіграють ключову роль в процесах життєдіяльності, таких як передача генетичної інформації й обмін речовин. Складовими є нуклеотиди, що також входять до складу активних форм вітамінів, в основному групи В (рибофлавін, ніацин). Нуклеотиди впливають на метаболічні шляхи, які продукують енергію, і відіграють важливу роль у біосинтезі фосфоліпідів і гліколіпідів.

Горічник японський - трава довголіття. Багатий на поліфеноли, такі як "хлорогенова кислота" і "рутин" які підтримують красу, здоров'я та природну силу організму.

Екстракт сакури - сприяє зниженню запальних реакцій і оксидативного стресу в кишківнику при споживанні надмірної кількості жирів і вуглеводів, а також покращуює бар'єрні функції кишківника. Квіти багаті антиоксидантами, які нівелюють руйнівну дію вільних радикалів. Екстракт сакури пригнічує процес глікації.

BioPerine® - природний біоенхансер, що підвищує біодоступність. Це запатентований і зареєстрований інгредієнт, який використовується з метою підвищення біодоступності активних інгредієнтів.

Придбати антивікову добавку NMN можна у косметолога Марини Соболь, телефон (050) 23-57-902

Відгуки (3)

  Схожі товари