• Телефон: (050) 23-57-902
 • Павлоград, вул. Центральна, 63, салон Еліт
nag-yotsuba

N-АЦЕТИЛГЛЮКОЗАМІН (NAG) від Yotsuba Japan

Природний глюкозамін, який сприяє відновленню суглобів, регенерації хрящів і посиленому виробленню синовіальної рідини. Комплекс зменшує наявне запалення, усуває больові відчуття, запобігає деструктивним змінам та відновлює здоров‘я опорно-рухового апарату.

Показання для застосування:

 • Для підтримки здорового стану кісток, суглобів, хрящів, сполучної тканини.
 • Для загального зміцнення організму.
 • Спортсменам для підтримки форми та знизити ризик травми.
 • Людям похилого віку в якості профілактики дегенеративних змін в суглобах.
 • Має протизапальну та знеболювальну дію.
 • Для відновлення після переломів кісток і розривів зв’язок.
 • Для зменшення больових відчуттів, запалення і напруження в суглобах.
 • Для утворення синовіальної рідини та підтримання її необхідного рівня.

Склад:

N-ацетилглюкозамін 125 мг, витяжка хряща лосося, яка містить гідролізований колаген ІІ типу протеоглікан 6,25 мг, MSM 2,50 мг, горець японський 60 мг.

Спосіб застосування:

Дорослим приймати по 4 таблетки  протягом дня після їжі, запиваючи водою.

Комплексна харчова добавка з основними складовими хрящової тканини

N-АЦЕТИЛГЛЮКОЗАМІН (NAG) – це «природний глюкозамін», який отримують шляхом ферментування, зберігаючи природну форму і він не потребує часу для перетворення у засвоювану організмом форму, тому його дія значно швидша та ефективніша.

Основні інгредієнти:

N-ацетилглюкозамін (NAG) схожий за формою з компонентами людського організму. Його біодоступність (засвоюваність) в 3 рази вище, ніж в інших форм глюкозаміну. При однаковій кількості споживання, ефективність від N-ацетилглюкозаміну буде краща. Препарат  має ефект накопичення. Чим довше споживання, тим триваліший ефект.

Протеоглікан-хрящовий компонент, завдяки високій здатності утримувати вологу виконує важливу роль: при ударі амортизує, захищає при вигинах і розтягненнях. Протеоглікан у своїй нативній формі не розщеплюється в шлунково-кишечному тракті, тому має високу ефективність.

Гідролізований колаген ІІ типу міститься в суглобах і прекрасно їх відновлює. Гідролізований колаген легко засвоюється організмом через його високу біодоступність.

Горець японський містить активні компоненти кверцетин і поліфеноли. Традиційна японська лікарська рослина, яка відома тим, що знижує больові відчуття завдяки протизапальному ефекту. 

Придбати N-АЦЕТИЛГЛЮКОЗАМІН (NAG) можна у косметолога Марини Соболь, телефон (050) 23-57-902

Відгуки (3)

  Схожі товари