• Телефон: (050) 23-57-902
  • Павлоград, вул. Центральна, 63, салон Еліт
gaba-venetron

Подвійний комплекс "Сон та релакс" GABA VENETRON від Yotsuba Japan

Унікальний препарат з комплексною дією, що знімає нервове напруження та підтримує ваш настрій спокійним. Природний релаксант підтримує здорове управління стресом, допомагає заснути, покращує якість та глибину сну. У метеозалежних людей допомагає подолати сонливість і підвищує розумову активність.

Показання до застосування:

  • Порушення сну.
  • Тривалі стресові впливи.
  • Порушення природних біоритмів організму.
  • Нервозність.
  • Для зняття тривоги та депресивних станів.
  • Метеозалежність

Склад:

GABA 100 мг, VENETRON 50 мг, староцвіт блакитний, лілійник буро-жовтий, гарденія фруктова, ферментована соя.

Спосіб застосування:

Дорослим приймати по 3 капсули протягом дня, після їжі, запиваючи водою.

Дітям з 10 років приймати по 1 капсулі зранку після їжі, запиваючи водою.

Активні інгредієнти:

GABA - це вид амінокислоти, який пригнічує збудження і покращує якість сну. GABA, що використовується в препараті - це натуральний компонент, отриманий шляхом молочної ферментації "екстракту ферментованого ячменю".

VENETRON (екстракт листя рафуми) - це оригінальна сировина, яка покращує якість сну. Активні компоненти - гіперозид і ізокверцитін.

Староцвіт блакитний відомий в Японії як "трава-годинник" - це лікарська рослина, яка з давніх часів використовувалася в народній медицині у народів Південної Америки, має сильну заспокійливу дію. Особливо ефективна при безсонні від нервової перенапруги і тривоги. Староцвіт нормалізує, відповідно до добових коливань, сон, активність, перетравлення і засвоєння їжі, вироблення гормонів, артеріальний тиск.

Лілійник буро-жовтий на Окінаві ще називають "ніі-буй", що означає "сон". Його з давніх часів використовували як лікарську рослину, що забезпечує хороший нічний сон.

Особливий комплекс китайських і японських рослин виготовлено за методом "Кампо" для тих, хто відчуває занепокоєння і тривогу, знаходиться в депресії та багато думає про те, як заснути.

Придбати комплекс "Сон і релакс" можна у косметолога Марини Соболь, телефон (050) 23-57-902.

Відгуки (3)

    Схожі товари